TEAM

Elke dag opnieuw staat een gedreven team voor u klaar.

Neem direct contact met ons op voor vragen of opmerkingen.

Johan Davelaar re

CEO

NIVRE register expert

VRT register taxateur

0031 6 51 017 013

davelaar@experda.nl

René Gouka

Hoofd expert
0031 6 22 101 230

gouka@experda.nl

Berry Fennebeumer

Operationeel manager
Expert

VRT register taxateur

0031 6 30 331 910

fennebeumer@experda.nl

Rick van den Akker

Expert

0031 6 34 594 925

akker@experda.nl

Dewa Bahorie

Expert

0031 6 39 006 425

bahorie@experda.nl

Frank Bos

Expert

0031 6 34 361 719

bos@experda.nl

André Bull

Expert
Technische specialist
0031 6 10 526 417
bull@experda.nl

Jeroen Davelaar

Junior expert

0031 318 51 11 56

jeroen@experda.nl

Carlo van Doleweerd

Expert

0031 6 22 181 194

doleweerd@experda.nl

Nico Langelaar

Inname en technisch specialist

0031 6 34 595 488

langelaar@experda.nl

Christiaan Padding

Expert
 Technisch specialist
 0031 6 20 130 593

padding@experda.nl

Peter Schuitert

Expert

0031 6 38 145 522
schuitert@experda.nl

 

Thijs van de Wal

Expert

0031 6 28 534 437 wal@experda.nl

Arnold Dommerholt

  Expert

   0031 6 39 009 208 dommerholt@experda.nl

Trude Davelaar

Administrateur

0031 318 51 11 55

trude@experda.nl

Janet Gerritsen

Office coördinator

   0031 318 51 11 55

 janet@experda.nl

Jessica Fennebeumer

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

jessica@experda.nl

Berthine van Nieuw-Amerongen

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

berthine@experda.nl

Michel van Santen

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

michel@experda.nl

Evelinda Schalk

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

evelinda@experda.nl

Gerda Blankestijn

Interieurverzorgster

0031 318 51 11 56

info@experda.nl

HOME

OVER ONS

PRODUCTEN

TEAM

INLOGGEN

CONTACT

NIEUWS

EXPERDA B.V.

Bezoekadres:

Utrechtsestraatweg 153

3911 TS Rhenen

Correspondentieadres:

Postbus 200

3900 AE Veenendaal

E-mail:       info@experda.nl

Telefoon:  (0318) 51 11 55

Officieel NIVRE register expert

Officieel VRT register taxateur