TEAM

Elke dag opnieuw staat een gedreven team voor u klaar.

Neem direct contact met ons op voor vragen of opmerkingen.

Johan Davelaar re

CEO

NIVRE register expert

VRT register taxateur

0031 6 51 017 013

johan.davelaar@experda.nl

Anne Hazelhoff

Commercieel directeur
0031 6 13 848 988

anne.hazelhoff@experda.nl

Berry Fennebeumer

Operationeel manager

0031 6 30 331 910

berry.fennebeumer@experda.nl

André Bull

Expert
Technische specialist
0031 6 10 526 417
andre.bull@experda.nl

Rick van den Akker

Expert

Kandidaat NIVRE register expert

0031 6 34 594 925

rick.vandenakker@experda.nl

Dewa Bahorie

Expert

0031 6 39 006 425

dewa.bahorie@experda.nl

Frank Bos

Expert

0031 6 34 361 719

frank.bos@experda.nl

Jeroen Davelaar

Technicus engineering
 Expert

0031 6 40 162 043
jeroen.davelaar@experda.nl

Arnold Dommerholt

  Expert

   0031 6 39 009 208 arnold.dommerholt@experda.nl

Timo van der Graaf

Expert

0031 6 20 143 522

Timo.vandergraaf@experda.nl

Peter Schuitert

Expert
 0031 6 38 145 522
peter.schuitert@experda.nl

Nico Langelaar

Inname en technisch specialist

0031 6 34 595 488

nico.langelaar@experda.nl

 

Dennis van Setten

Inname en technisch specialist

06-41733659

dennis.van.setten@experda.nl

Pascal Berk

Expert
 06-41733665
pascal.berk@experda.nl

Trude Davelaar

Administrateur

0031 318 51 11 55

trude.davelaar@experda.nl

Ariëlle van Beek

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

arielle.vanbeek@experda.nl

Marja de Greef

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

marja.degreef@experda.nl

Berthine van Nieuw-Amerongen

Schade binnendienst
 0031 318 51 11 55
berthine.vannieuw-amerongen@experda.nl

Gerda Blankestijn

Interieurverzorgster

0031 318 51 11 55

info@experda.nl

Willemijn Brandemann

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

administratie@experda.nl

Gabrielle van Teeffelen

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

administratie@experda.nl

HOME

OVER ONS

PRODUCTEN

TEAM

INLOGGEN

CONTACT

NIEUWS

EXPERDA B.V.

Bezoekadres:

Utrechtsestraatweg 153

3911 TS Rhenen

Correspondentieadres:

Postbus 200

3900 AE Veenendaal

E-mail:       info@experda.nl

Telefoon:  (0318) 51 11 55

Officieel VRT register taxateur