TEAM

Elke dag opnieuw staat een gedreven team voor u klaar.

Neem direct contact met ons op voor vragen of opmerkingen.

J. Davelaar re

CEO

NIVRE register expert

VRT register taxateur

0031 6 51 017 013

davelaar@experda.nl

R. Gouka

Hoofd expert
0031 6 22 101 230

gouka@experda.nl

D. Bahorie

Expert

0031 6 39 006 425

bahorie@experda.nl

F. Bos

Expert

0031 6 34 361 719

bos@experda.nl

A. Bull

Expert
technische specialst
0031 6 10 526 417
bull@experda.nl

C. van Doleweerd

Expert

0031 6 22 181 194

doleweerd@experda.nl

B.F. Fennebeumer

Operationeel manager
Expert

VRT register taxateur

0031 6 30 331 910

fennebeumer@experda.nl

C. Padding

Expert
technische specialst
0031 6 20 130 593

padding@experda.nl

N. Langelaar

Inname en technisch specialist

0031 6 34 595 488

langelaar@experda.nl

R. van den Akker

Expert

0031 6 34 594 925

akker@experda.nl

P. Schuitert

Expert

0031 6 38 145 522
schuitert@experda.nl

 

M. van Santen

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

michel@experda.nl

T. Davelaar

Administrateur

0031 6 13 065 464

trude@experda.nl

A. Hazelhoff

Hoofd binnendienst

0031 318 51 11 55

anne@experda.nl

J. Fennebeumer

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

jessica@experda.nl

B. van Nieuw-Amerongen

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

berthine@experda.nl

E. Schalk

Schade binnendienst

0031 318 51 11 55

evelinda@experda.nl

HOME

OVER ONS

PRODUCTEN

TEAM

INLOGGEN

CONTACT

NIEUWS

EXPERDA B.V.

Bezoekadres:

Koningsschot 45

3905 PR Veenendaal

Correspondentieadres:

Postbus 200

3900 AE Veenendaal

E-mail:       info@experda.nl

Telefoon:  (0318) 51 11 55

Fax:            (0318) 50 80 58

Officieel NIVRE register expert

Officieel VRT register taxateur